Ochrana Osobních Údajů

Luvele (UK) Limited, si zakládá na nejlepší možné službě svým zákazníkům.

Existuje mnoho aspektů našich stránek, které je možné prohlížet bez vložení jakýchkoli osobních dat, ovšem v případě přístupu k budoucím službám pro zákazníky Luvele (UK) Limited, je nutné vložit informace pro identifikaci osoby. Toto se může vstahovat nejen na jedinečné užívatelské jméno a heslo, ale i na citlivější informace v případě ztráty a obnovení vašeho hesla.

Je možné že najmeme další společnosti pro vykonání služeb v našem jméně, například zákaznická podpora, vykonávání transakcí nebo doprava objednávek. Tyto společnosti získají jen ty informace, které jsou nutné k vykonání služby.  Luvele (UK) Limited, vykonává kroky k zajištění, že tyto společnosti jsou vázány pravidly udržení soukromý a důvěrnosti ve vztahu ochrany vašich osobních údajů.

Od každého návštěvníka našich stránek sbíráme informace neidentifikující jednotlivce, jedná se o informace o prohlížeči, verzi, jazyku, operačním systému, které stránky byly u nás navštíveny, kolikrát byly navštíveny a referující adresy stránek. Tyto informace jsou použity pouze interně pro hodnocení zájmu, provozu a trendů na jednotlivých stránkách, pro doručení personalizovaného obsahu, zatímco jste na našem webu.

Čas od času můžeme použít informace o zákaznících k novým ůčelům, které nejsou dosud zmíněny. Pakliže se naše pravidla osobních údajů v budoucnu změní, budou informace použity pouze pro tyto nové účely, data posbírané v době změny pravidel budou dále náležet novým změněným pravidlům.

Luvele (UK) Limited, si rezervuje právo tyto pravidla kdykoli pozměnit. Pokud s našimi pravidly nesouhlasíte, tak byste neměli vstupovat či používat naše stránky. 

Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, s výhradou výjimek povolených zákonem. Pokud si tak budete přát, dejte nám prosím vědět. Je možné, že vaše žádost bude muset být písemná z bezpečnostních důvodů. Luvele (UK) Limited, si rezervuje právo účtovat si za vyhledání a zpřístupnění těchto informací na základě individuální žádosti.

Luvele (UK) Limited, vítá vaše komentáře týkající se těchto Pravidel ochrany osobních údajů. Pokud máte jakékoli dotazy nebo se chcete dále informovat, kontaktujte nás jakýmkoli z následujících způsobů během pracovní doby od Pondělí do Pátku. 

Odběr novinek